Anso Baltrio g. 45, Melašių k., Girkaliai, LT-92373 Klaipėdos r. sav.

Skulptūros, kalviški gaminiai

Tam, jog mirusiojo kapas atrodytu išskirtiniau, jaukiau ir įgytų išliekamąją meninę vertę, jūs galite kreiptis ,kad pagamintume skulptūras ir kalviškus gaminius.

Tam, jog mirusiojo kapas atrodytu išskirtiniau, jaukiau ir įgytų išliekamąją meninę vertę, jūs galite kreiptis į mus ir mes jums pagaminsime skulptūras ir kalviškus gaminius. Šie gaminiai išraiškingiau pabrėš mirusiojo buvusį gyvenimą – jo charakterį, pomėgius, pasiekimus ar tiesiog jį supusią aurą. iš metalo gaminame ne serijinius, nuobodžius gaminius, o kalame vienetinius, meninius, rankų išpuoselėtus darbus.

Meninė kalvystė – vienas seniausių, gilias šaknis ir tradicijas Lietuvoje turintis amatas. Kalviški meno kūriniai yra ilgaamžiai, tvirti, traukia akį ir nereikalauja priežiūros. Skulptūros iš granito ir marmuro akmens suteikia ramybės, jaukumo, šviesumo jausmą.

Skulptūras gaminame iš įvairaus marmuro ir granito, kurį gauname iš skirtingų šalių: Suomijos, Švedijos, Rusijos, Indijos ir kt. Mūsų. Granito spalvos gali būti labai įvairios – jos priklauso nuo jo sudedamųjų dalių ir grūdelių dydžio. Juos sudaro mažiausiai trijų skirtingų spalvų grūdeliai, todėl vienspalvių granito akmenų nėra – kiekvienas akmuo unikalus.

Kalvystė ir granito apdirbimas reikalauja daug patirties, kruopštumo, kantrybės ir visa tai mes esame įgiję per savo patirtį, kuri viršija 15 metų. Mūsų profesionalūs amatininkai rankų darbu pavers granitą, akmeni ar metalą į jūsų pageidaujamą pavidalą.

Mes pasiruošę jums padėti

Užpildykite forma žemiau su savo reikalavimais ir mes susisieksime su jumis Jūsų nurodytu laiku

Paspaudę mygtuka siųsti Jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir susipažinote su Mūsų Informacijos rinkimo ir naudojimo Privatumo Politika

30%

NUOLAIDA GRANITUI

Norite pasiteirauti dėl kainų? Nurodykite savo kontaktus, ir netrukus su jumis susisieksime.