Anso Baltrio g. 45, Melašių k., Girkaliai, LT-92373 Klaipėdos r. sav.

Individualūs projektai

Mes patys atliekame visą paminklo gamybos procesą – nuo idėjos ir dizaino iki pagaminimo ir pastatymo

Kapinėse tikrai nestinga panašiai ar vienodai atrodančių kapų, kurie tiesiog parinkti iš katalogo. Tačiau su mumis jūs galite sukurti kapą, kuris bus toks unikalus, kaip ir pats žmogus kurį norima įamžinti. Ką jūs ar jūsų artimasis turėjo ypatinga, unikalaus? Kokie jūsų pomėgiai, hobiai, kas suteikia įkvėpimo? Visa tai mes galime įkūnyti amžiams, kad mirusiojo atminimas išliktų ryškus ir prasmingas ateities kartoms. Mes patys atliekame visą paminklo gamybos procesą – nuo idėjos ir dizaino iki pagaminimo ir pastatymo. Kadangi visą produkciją gaminame patys, kreipdamiesi į mus jūs turite galimybę įgyvendinti bet kokius savo sumanymus. Pagaminsime antkapius, skulptūras, vazas, kalviškus gaminius pagal jūsų nurodymus.

Ant paminklų kalame metalines raides, graviruojame simbolius, paveikslėlius. Kapus dengiame granito plokštėmis. Projektuojant kapą ar paminklą svarbu atsižvelgti ir į priežiūrą, pavyzdžiui, poliruotus paviršius yra lengviau prižiūrėti, nei nepoliruotus, neimpregnuotus, nes nevalomi jie apauga samanomis kurios ardo akmenį ir gadina estetinį vaizdą. Suprojektuoti kapą, individualią skulptūrą ar graviūrą jums padėsime mes. Patarsime kaip tarpusavyje suderinti visas detales, tokias kaip kalvio rankų darbo elementus, gėlių takelius ar asmeninę mirusiojo simboliką kapo viduje. bendradarbiausime su jumis tol, kol jūs būsite visiškai patenkinti.

Mes pasiruošę jums padėti

Užpildykite forma žemiau su savo reikalavimais ir mes susisieksime su jumis Jūsų nurodytu laiku

Paspaudę mygtuka siųsti Jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir susipažinote su Mūsų Informacijos rinkimo ir naudojimo Privatumo Politika

30%

NUOLAIDA GRANITUI

Norite pasiteirauti dėl kainų? Nurodykite savo kontaktus, ir netrukus su jumis susisieksime.