Anso Baltrio g. 45, Melašių k., Girkaliai, LT-92373 Klaipėdos r. sav.

Kapaviečių dengimai

Iki šių dienų natūralus akmuo neprarado nei šarmo, nei vertės, nes kiekvienas akmuo
yra unikalus su neatkartojamu savo raštu ir spalvomis.

Gaminame iš įvairių rūšių granito bei marmuro. Granitinių blokus vežame iš įvairių šalių: Suomijos, Švedijos, Rusijos, Indijos ir kt, taip pat blokus pjaustome trosinėmis staklėmis, plokštes poliruojame automatinėmis staklėmis, užsiimame granito didmeninė-mažmeninė prekyba. Gamyba ir įrengimu užsiimame daugiau kaip 20 metų. UAB Akmens Menas –  nepriekaištingai darbą atliekanti įmonė, galinti Jums suteikti kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. Žinoma, kaina gali priklausyti ir nuo tam tikrų veiksnių, tokių kaip: vietos reljefas, akmens rūšis, dydis, formos, medžiagos naudojamos apdailai, tvorelės, gėlynai ir kt., tačiau Mūsų padarytiems darbams suteikiame ilgalaikes garantijas.

Gyvenant dideliu atstumu nuo kapinių, būna sunku rasti laiko aplankyti artimojo kapavietę, todėl klientai, kurie nori, kad kapavietė reikalautų mažai priežiūros, tam pasirenka kapo dengimą plokštėmis. Taip pat galima palikti vietos augalams, o kad būtų patogu prie jų prieiti – granito plytelėmis pritaikyti patogų priėjimą. Svarbu paminėti, jog granito būna įvairių spalvų, todėl nėra sunku juos priderinti prie esamo kapo dizaino. Dabar, jau kelis metus iš eilės, labiausiai paplitusi tendencija yra pilnai arba dalinai granito plokštėmis uždengiama kapavietė. Kapas atrodo šiuolaikiškai, išskirtinai, jį nėra sunku prižiūrėti, nes ant akmens neauga piktžolės, o dalinai padengus kapavietę, išlieka vietos augalams. 

Granitas yra atsparus šalčiui, karščiui, mechaniniams ir cheminiams poveikiams tad puikiai atlaiko visas oro sąlygas ir tarnauja metų metus. Dar vienas granito plokščių privalumas – nesudėtingas asmens laidojimas ateityje. Tinkamai suprojektavus ir atlikus montavimo darbus, plokštę nesunku nukelti, nes nereikia atlikti sudėtingų griovimo ar rekonstravimo darbų, o palaidojus velionį belieka ją grąžinti į buvusią padėtį. Planuojant ateityje laidoti tradicinį karstą, o ne urną, svarbu atsižvelgti į plokščių plotį, kad jį būtų galima be jokių trukdžių įleisti. Tai bus Jūsų individualus pasirinkimas, kokiu būdu norėsite, kad būtų padengtas kapas, o Mes tai išpildysime. 

Kremavimas ir laidojimas urnose – vis dažniau matomas reiškinys Lietuvoje. Urnos laidojimui yra keli variantai. Kapavietės paviršių galima uždengti granito plokšte, po kuria būtų įleista urna. ant plokštės galime iškalti vardą, pavardę, datas, tekstus ar simbolius pagal jūsų pageidavimus, arba ji gali būti palikta be užrašų ir šalia pastatytas tradicinis monumentas ar lentelė. Alternatyvus mūsų siūlomas variantas – kolumbariumo įrengimas. Bendrus kolumbariumus dažniausiai sunku rasti, nes jų arba nėra, arba visos vietos juose užimtos. Šeimos kapo kolumbariumus gaminame iš jūsų pasirinkto granito plokščių. Aplink juos galima palikti nedidelį plotą augalams ir gėlėms sodinti. Kolumbariumą, bendradarbiaujant su jumis, puikiai pritaikytume prie jau esamo kapo dizaino, arba sukurtume naują, moderniai ir išvaizdžiai atrodantį kapą. Kadangi mini kolumbariumai dar nėra plačiai paplitę Lietuvoje, toks kapas atrodys šiuolaikiškai ir išskirtinai, tačiau negadins bendro kapinių vaizdo, nes kolumbariumas gaminamas iš plačiai naudojamo granito ir vizualiai yra panašus į tradicinį paminklą.

Mes pasiruošę jums padėti

Užpildykite forma žemiau su savo reikalavimais ir mes susisieksime su jumis Jūsų nurodytu laiku

Paspaudę mygtuka siųsti Jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir susipažinote su Mūsų Informacijos rinkimo ir naudojimo Privatumo Politika

30%

NUOLAIDA GRANITUI

Norite pasiteirauti dėl kainų? Nurodykite savo kontaktus, ir netrukus su jumis susisieksime.