Anso Baltrio g. 45, Melašių k., Girkaliai, LT-92373 Klaipėdos r. sav.

3D Graviravimas ant granito

Paminklą ar kapavietę, jei dengta granito plokšte, galime papuošti: poema, žmogaus portretu,
ir visokiais kitokiais Jūsų pageidautinais paveikslais ar užrašais.

Turite idėją ir norėtumėte išgraviruoti tekstą ar 3D vaizdą ant akmens? Kodėl gi ne? Akmens lazerinis graviruotojas veikia su bet kokio tipo granitu, tai greitas darbų atlikimas, kokybė bei tikslumas.
Išskirtinis bruožas yra idealus 3D vaizdo perdavimas ant granito. Lazerio pagalba galima išgraviruoti aukštos kokybės grafinius vaizdus, raštus, fotoportretus. Galime išgraviruoti bet kokia Jūsų idėją ant akmens!

Kiekvienas eidamas pro kapines atkreipiame dėmesį į tuos kapus, kurie kažkuo išsiskiria. Labai dažnai matome ant paminklo išgraviruotus vardus, eiles ar net paveikslėlius. Graviravimas ant paminklo, nėra tik puošmena, jis gali atspindėti mirusiojo asmenybę, turėti tam tikrą sąsają su mirusiuoju. 

Visi žmonės individualiai pasirenka, kaip norėtų, kad atrodytų paminklas, todėl kapinėse ir matome tiek daug unikalių paminklų, su jų išskirtiniais graviravimais.  Mūsų įmonės specialistai Jums gali padėti tinkamai parinkti graviruojamų vardų ar simbolių dydžius, atsižvelgiant į tai, kiek asmenų bus laidojama toje kapavietėje, taip pat pagelbės išsirinkti ir norimą šriftą. 

Mes pasiruošę jums padėti

Užpildykite forma žemiau su savo reikalavimais ir mes susisieksime su jumis Jūsų nurodytu laiku

Paspaudę mygtuka siųsti Jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir susipažinote su Mūsų Informacijos rinkimo ir naudojimo Privatumo Politika

30%

NUOLAIDA GRANITUI

Norite pasiteirauti dėl kainų? Nurodykite savo kontaktus, ir netrukus su jumis susisieksime.