Anso Baltrio g. 45, Melašių k., Girkaliai, LT-92373 Klaipėdos r. sav.

Paminklų gamyba

Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti ir
suprojektuoti naują paminklą pagal Jūsų norus.

Paminklas dažniausiai yra individualus gaminys, nes norima, kad jis atspindėtų žmogų, kuriam jis skirtas. Dažniausiai vienoje kapavietėje laidojami du asmenys, todėl paminklą rekomenduojame rinktis didesnį. Ant paminklo galime iškalti metalines raides, bei išgraviruoti, beto galime išgraviruoti net ir simbolį/paveikslėlį, kuris simbolizuotų asmenį. Aišku,  kiekvienas nori kapą papuošti unikaliai. Ar tai būtų Jūsų pasirinktas savitas graviravimo dizainas, ar išskirtinio dydžio ar formos antkapis – visą tai Mes galime padaryti.

Mes, esant poreikiui, galime Jus pakonsultuoti, atsakyti į Jums iškilusius svarbius ir aktualius klausimus. Jei nusprendėte rinktis Mus, Mūsų specialistai padės jums išsirinkti ir suprojektuoti naują paminklą pagal naujausias tendencijas, kurios atitiktų Jūsų norus. Mes bendradarbiaujame su užsakovu visame paminklo gamybos procese – nuo dizaino iki pagaminimo ir statymo. Visą produkciją gaminame patys, neperparduodame, todėl galime pasiūlyti pačią geriausią kainą.

Mes pasiruošę jums padėti

Užpildykite forma žemiau su savo reikalavimais ir mes susisieksime su jumis Jūsų nurodytu laiku

Paspaudę mygtuka siųsti Jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir susipažinote su Mūsų Informacijos rinkimo ir naudojimo Privatumo Politika

30%

NUOLAIDA GRANITUI

Norite pasiteirauti dėl kainų? Nurodykite savo kontaktus, ir netrukus su jumis susisieksime.