_____________________________________________________________________________________________________________________

UAB „Akmenas“ užsiima paminklų iš įvairių rūšių granito bei marmuro gamyba, prekyba, pristatymu, taip pat vykdo užsakymus kitiems akmens gaminiams. Aukščiausią gaminių ir atliekamų darbų kokybę garantuoja 12 metų patirtis. Klientai paminklus dažniausiai užsako pagal paper help individualius užsakymus. Šiuo atveju kvalifikuoti specialistai kiekvienam padės išsirinkti ir suprojektuos naują pagal individualius pageidavimus. Visą projektavimo ir gamybos laikotarpį yra bendradarbiaujama su užsakovu, atidžiai įsiklausant ir suprantant kliento poreikius, kad rezultatas būtų toks, kokio norima. Siekiant plačiau ir profesionaliau supažindinti su paminklų gamyba -kalbiname UAB „Akmenas“ direktorių Audrių Zyką.

Ar jūsų bendrovę užsiima paminklų gamyba ar juos tik parduoda?

Visą produkciją gaminame patys, nepardavinėjame, todėl galime pasiūlyti pačią geriausia kainą ir kokybė. Norintys paminklą įsigyti pigiau, visada kreipiasi į gamintojus, bet ne į tarpininkus, kurie užsideda antkainį, taip pakeldami galutinę kainą klientui.

Pirkėjai ieško paminklo, neretai šiuo atžvilgiu mažai nusimano. Ar turite specialistų, galinčių pakonsultuoti ir padėti priimti tinkamus sprendimus?

Paslaugus, kūrybingas ir profesionalus UAB „Akmenas“ visada padės priimti tinkamus sprendimus ir mielai pakonsultuoti klientams rūpimais paminklo pasirinkimo, kapavietės įrengimo bei sutvarkymo klausimais. Suteiks pina informaciją apie akmens rūšis, jų privalumus ir trūkumus.

Paminklų projektavimo, gamybos stilius bei formos įvairiausios ir nuolat keičiasi. Kaip jūsų įmonė reaguoja į pokyčius?

Asortimenias mūsų įmonėje nuolat atnaujinimas. Per metus sukuriama daug įvairių ir naujų modelių. Pas mus net išrankiausias klientas suras tinkamą paminklą už gerą kainą palankiausiomis salygomis.

Kiek kainuoja visiškai įrengti kapavietę?

Kapavietės įrengimo kainą lemia daug įvairių faktorių tokių kaip: vietos reljefas, paminklo akmens rūšis, dydis, formos, apdailos medžiagos, tvorelės, gėlynai ir kt. Kapavietės įrengimas labai individualus ir skirtingas, kliento pageidavimai gali būti įvairiausi. Norint nustatyti kainą reikėtu žinoti kokie yra individualūs kliento poreikiai. Šiuo klausimu vertėtų susisiekti su mūsų vadybininkais. Kvalifikuoti darbuotojai išklausys Jus ir padės priimti tinkamą sprendimą.

Per kiek laiko pilnai įrengiate kapavietę?

Tai priklauso nuo Jūsų sprendimo, pasirinkti jau pagamintą paminklą ar projektuoti ir gaminti pagal individualų užsakymą. Bet kuriuo atveju darbai yra atliekami profesionaliai ir operatyviai, tik individualaus užsakymo atveju užtrunka ilgiau.

Kokią garantiją teikiate savo gaminiams ir atliekantiems darbams?

Granito gaminiams, pažymėtiems specialu ženklu, teikiama neterminuota garantija. Betonavimo ir montavimo darbams teikiama 2 metų garantija.

Ar vykdote užsakymus už Žemaitijos ribų?

Taip dirbame visoje Lietuvoje.

Ar galite pagaminti paminklą bei įrengti kapavietę pagal kliento pateiktą?

Taip, turėdami ilgametę patirtį dirbant su asmeniniais užsakymais galime gaminti ir atlikti darbus pagal užsakovo projektą. Be to, patys atliekame 3D formato projektavimo darbus.

Ar prekiaujate kiniška produkcija?

Prekyba kiniška produkcija nesuderinama su įmonės politika ir yra nepriimtina, ja neprekiaujame ir neprekiausime.

Ar prekiaujate skalda?

Taip prekiaujame įvairių rūšių ir atspalvių skalda, kurią tiesiogiai iš teikėjų. Mūsų gaminius apžiūrėti it užsisakyti galite naujai atidarytame ekspoziciniame salone Sėdos gatvė 16., šalia prekybos centro "IKI" čia taip pat prekiaujame skalda.

Įprasta paminklą statyti ir kapavietė įrenginėti praėjus metams po laidojimo. Vengiama darbus atlikti anksčiau baiminantis, kad sukritus gruntui gali tekti taisyti naujai įrengtą kapavietę. Ar tai teisingas sprendimas?

Laukti metus po palaidojimo nebūtina. Pamatai antkapinei ant nekasto grunto, surišant armatūra. Sukritus perkastam kapo gruntui tvorelė ir paminklas nepažeidžiami.

Kuo prasta kiniška produkcija?

Kiniška produkcija nepritaikyta mūsų sąlygoms, nublunka.

Kokias atsiskaitymo sąlygas siūlote įsigyjant antkapinį paminklą ir tvarkant kapavietę?

Užsakant gaminius ir kapavietės įrengimo bei tvarkymo darbus imamas avansinis mokestis. Likusi užsakymo kainos dalis sumokama galutinai atlikus visus numatytus darbus. Klientų patogumui suteikiame galimybę už gaminius ir darbus atsiskaityti išsimokėtinai be pabrangimo.

Jeigu patikęs paminklas užsakomas iš anksto, bet iš karto nestatomas, ar reikia paminklą išsivežti? Jei paminklas sandėliuojamas pas Jus, kiek tai kainuoja?

Užsakius granito gaminius be montavimo, ir betonavimo darbų, juos galite išsivežti Jums patogiu laiku. Gaminys pas mus sandėliuojamas nemokamai.

______________________________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________________________

Sutvarkyti kapavietes padės specialistai

Atšilus orams prasideda kapaviečių tvarkymas. Žmonės skuba statyti paminklus, tvarkyti pačią kapavietę. Kaip geriausiai tai padaryti, patars, padės ir padarys vienos iš pirmaujančių įmonių Žemaitijos regione – UAB „Akmenas“ – darbuotojai.

Tęsia senas tradicijas

Pasak bendrovės vadovo, Audriaus Zyko, nuo seno Žemaitija garsėjo amatininkų išskirtiniais darbais, todėl įmonė stengiasi pratęsti senąsias tradicijas: „UAB „Akmenas“ pagrindinė veikla – paminklų ir kitų akmens gaminių iš įvairių rūšių granito bei marmuro gamyba ir prekyba. Šia veikla užsiimame jau per 10 metų. Per šį laiką sukauptos žinios padeda pasiekti aukščiausią akmens gaminio kokybę. Paminklas dažniausiai yra individualus gaminys. Mūsų specialistai padės jums išsirinkti ir suprojektuoti naują paminklą pagal jūsų norus. Mes bendradarbiaujame su užsakovu viso paminklo gamybos proceso – nuo dizaino iki pagaminimo ir statymo – metu. Suteikiame ilgalaikes garantijas.“

Gali įsigyti pigiau

A. Zykas patikino, jog visą produkciją įmonė gamina pati, žaliavą iš Suomijos, Švedijos, Rusijos ir kitur taip pat parsiveža patys, be tarpininkų: „Žaliavą išsirinkti vykstu pats, todėl parvežama geriausia žaliava ir atsakome už kokybę. Dauguma perpardavinėtojų iš mūsų perka gaminius ir dar užsideda antkainius, todėl klientui pigiau kreiptis ir užsisakyti pas mus. Turime didžiulį gaminių sandėlį, klientui pageidaujant suprojektuojame kapavietę. Paminklų kainos įvairios, priklauso nuo gaminio sudėtingumo. Galima įsigyti gaminį ir už 50 Eur arba užsisakyti mauzoliejų – viską suprojektuojame, darbus atliekame per su klientu aptartą laikotarpį.“

Uždengia už plytelių kainą

Įmonės vadovo teigimu, pastaruoju metu įsivyravo tendencija dengti kapavietę granitu. Jei klientas toje kapavietėje norės dar laidoti savo artimuosius, jo pageidavimu, granitą galima ir atkelti. Uždengimui naudojamas karjerinis akmuo, lietuviškas akmuo visiškai netinka, kadangi turi daug mikroįtrūkimų. Iš ilgalaikės patirties pastebėjome, kad plytelėmis dengti kapavietę netikslinga, nes po 2–3 metų jos gana dažnai atšoka. Mūsų įmonė vienintelė Žemaitijos regione turi įsigijusi stakles, kuriomis galima atpjauti plonesnį granitą, ir juo uždengti kapavietę už plytelių kainą. Kapaviečių dengimui naudojamą granitą poliruojame automatinėmis poliravimo staklėmis, todėl jo kokybė kur kas geresnė nei poliruojamo rankiniu būdu. Kasmet vykstame į įvairias parodas, domimės naujausiomis technologijomis, jas naudojame akmens apdirbimui. Aplinkos tvarkymui siūlome vazas, skaldą, gėlynus ir kitus akcentus.“

UAB „Akmenas“ specialistai kviečia kreiptis į akmens apdirbimo profesionalus ir jie atliks Jūsų pageidaujamus darbus, suteiks ilgalaikes garantijas. Įmonę rasite:
Tirkšliai: šalia degalinės „Visvilas“
Tel. 8 614 33421, 8 686 82139
http://www.akmensmenas.lt/

System.String[]

System.String[]